IRADETS, iki ana faaliyet alanında faaliyet gösteren spin-off şirkettir.

Uzay radyasyonu çalışmaları, uzay radyasyonu ortamı ve uzay hava simülasyonlarından ESCC / ESA, JEDEC, ASTM ve Askeri Standartlara göre ışınlama testlerine ve son olarak kritik elektronik bileşenler ve/veya sistemler için hafifletme teknikleri veya alternatif çözümler önermektedir.

Uzay, sağlık, çevre, yurt güvenliği, nükleer santraller radyasyon güvenliği ve atık izleme, sismoloji, jeofizik/jeoloji, yüksek enerji, nükleer ve parçacık fiziği uygulamaları için yenilikçi radyasyon algılama sistemlerinin araştırılması ve geliştirilmesi ile de çalışmalar yapmaktadır.

Bu alanlarda IRADETS, yüksek enerji, astropartikül, nükleer fizikçiler ve elektronik ve makine mühendisleri ile dünyaca ünlü araştırma enstitüleri ve kesim yapan firmalar ile ortaklığı sayesinde araştırma ve yenilik alanında sadece Türkiye’de değil, dünyada da bir numara olmayı hedeflemektedir.

İlgili alanlarında lider olan yüksek teknoloji firmaları MAPRAD, CAEN-Nuclear, CAEN-RFID, SITAEL, ALTA’yı temsil etmekteyiz.

IRADETS is a private spin-off company operating in two main activity fields:

The space radiation studies from space radiation environment and space weather simulations to the irradiation tests according to ESCC/ESA, JEDEC, ASTM and Military Standards and finally suggesting mitigation techniques or alternative solutions for critical electronic components and/or systems.

Research and development of innovative radiation detection systems for space, health, environment, homeland security, nuclear plants radiation safety and waste monitoring, seismology, geophysics/geology, high energy, nuclear and particle physics applications.

In these fields IRADETS is aiming to be the leader not only in Turkey but also globally thanks to its highly qualified and experienced high energy, astroparticle, nuclear physicists and electronic and mechanical engineers and its partnership with world-known research institutes and companies where the cutting-edge research and innovation are taking place.

We are representing high-tech companies MAPRAD, CAEN-Nuclear, CAEN-RFID, SITAEL, ALTA which are leaders in their corresponding fields.

Biz Kimiz

Hepimiz Birlikte Çalışıyoruz İşin Sırrı Bu

İlgili alanlarında lider olan yüksek teknoloji firmaları MAPRAD, CAEN-NUCKLEAR, CAEN-RFID,SITAEL,ALTA ’yı temsil etmekteyiz.
Türkiye Sorumlusu Abdullah ÇOBAN
0+

Müşterilerimiz

0+

Ürünlerimiz

0+

Takımımız

Endüstri 4.0 çağını
RFID teknolojisi ile yakalayın!

Sektörel
Çözümlerimiz

IRADETS A.Ş.

Ekibimizle Tanışın

Genel Müdür

Abdullah ÇOBAN

Satış ve Proje Mühendisi

Selin YEŞİL

Elektronik Mühendisi

Arca BOZKURT

AR-GE Mühendisi

Talha GÜLERYÜZ

Haber Bültenine Kayıt Ol