RFID Okuyucular

Gömülü

RAIN RFID özelliğine sahip tipik ürünler, El ve PDA cihazları, etiket yazıcıları ve aplikatörleri, masaüstü okuyucular, kiosklar, endüstriyel okuyucular ve akıllı raflardır. Gömülü RFID okuyucular, mevcut veya yeni ürünlerini RAIN RFID işlevselliği ile entegre etmek isteyen tüm şirketler için en iyi seçimdir. Ürünlerimiz form faktörü, okuma mesafesi ve güç tüketimi açısından farklılık gösterir. İhtiyaçlarınız için doğru modül hakkında tavsiye almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Quark-Up (R1270C)

Easy2read © ürün serisinin gömülü bir okuyucusu olan Quark-Up (Model R1270C), düşük güçlü ve yüksek performanslı RAIN RFID uygulamaları için çok kullanışlı ultra kompakt bir okuyucudur. 10dBm’den 27dBm’ye kadar 18 adımda programlanabilir çıkış gücü ile Quark-Up, etiketleri 3 metreden daha fazla mesafeden (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak) algılayabilir.

Hadron (R4320C)

Easy2read © ürün serisinin gömülü modülü olan Hadron (Model R4320C), yüksek performanslı uygulamalar için bir RAIN RFID çok yönlü kompakt okuyucudur. 10dBm’den 31.5dBm’ye kadar programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, antene ve kullanılan etikete bağlı olarak RAIN etiketlerini 9 m mesafeden tespit edebilen üst okuma performanslarına ulaşır.

Hadronmini (R1271C)

Easy2read © ürün serisinin gömülü okuyucusu olan Hadronmini (Model R1271C), düşük güçlü, yüksek performanslı RAIN RFID uygulamaları için ultra kompakt bir okuyucudur. 10dBm’den 27dBm’ye kadar programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, etiketleri 3 mt’dan daha fazla mesafede algılayabilir (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak).

Lepton3 (R3100C)

easy2read© ürün serisinin gömülü okuyucusu olan Lepton3 (Model R3100C), düşük güç, orta performans RAIN RFID uygulamaları için ultra kompakt bir okuyucudur. 10dBm’den 25dBm’ye kadar programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, 3 mt’den fazla mesafedeki etiketleri algılayabilir (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak).

Lepton3x1 (R3101C)

easy2read© ürün serisinin yerleşik bir okuyucusu olan Lepton3x1 (Model R3101C), düşük güçlü, yüksek performanslı RAIN RFID uygulamaları için ultra kompakt bir okuyucudur. 10 dBm’den 25 dBm’ye kadar programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, 2 m’den daha uzak mesafedeki etiketleri algılayabilir (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak).

Lepton3x4 ( R3104C)

easy2read© ürün serisinin yerleşik bir okuyucusu olan Lepton3x4 (Model R3104C), düşük güçlü, yüksek performanslı RAIN RFID uygulamaları için ultra kompakt bir okuyucudur. 10 dBm’den 25 dBm’ye kadar programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, 2 m’den daha uzak mesafedeki etiketleri algılayabilir (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak).

Lepton7 (R7100C)

easy2read© ürün serisinin gömülü okuyucusu olan Lepton7 (Model R7100C), düşük güç, yüksek performanslı RAIN RFID uygulamaları için ultra kompakt bir okuyucudur. 10dBm’den 30dBm’ye kadar programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, 5 mt’den fazla mesafedeki etiketleri algılayabilir (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak).

Lepton7x1 (R7101C)

easy2read© ürün serisinin yerleşik bir okuyucusu olan Lepton7x1 (Model R7101C), düşük güçlü, yüksek performanslı RAIN RFID uygulamaları için ultra kompakt bir okuyucudur. 10 dBm’den 30 dBm’ye kadar programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, 5 m’den daha uzak mesafedeki etiketleri algılayabilir (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak).

Lepton7x4 (R7104C)

easy2read© ürün serisinin yerleşik bir okuyucusu olan Lepton7x4 (Model R7104C), düşük güçlü, yüksek performanslı RAIN RFID uygulamaları için ultra kompakt bir okuyucudur. 10 dBm’den 30 dBm’ye kadar programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, 5 m’den daha uzak mesafedeki etiketleri algılayabilir (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak).

Mobil

RAIN RFID etiketlerini mobil bir şekilde okumak bazı pazarlar (perakende, nakliye ve lojistik, sağlık etkinlik yönetimi vb.) için önemli bir ihtiyaçtır. Mobil çalışanlar genellikle tablet ve akıllı telefon gibi cihazları kullanır ve ayrıca bunları günlük faaliyetleri için de kullanırlar. CAEN RFID mobil okuyucuları, Bluetooth teknolojisi aracılığıyla akıllı telefonlara, tabletlere ve PC’lere kolayca bağlanarak mobil RAIN RFID teknolojisini sunar.  İhtiyaçlarınız için doğru modül hakkında tavsiye almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

skID

skID, RAIN RFID okumaları için bilgisayar, akıllı telefon, PDA veya tablet gibi Bluetooth® özellikli herhangi bir ana bilgisayar için mükemmel bir eklentidir. Okuyucu, Windows 8/10, Windows CE / Mobile, Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumludur.

QIDmini (R1170I)

QIDmini (Model R1170I), UHF RFID ISO 18000-63 / EPC C1G2 standartlarına uygun, easy2read © ürün serisinin RAIN RFID el okuyucusudur. QIDmini, kısa ve orta menzilli uygulamalara uygun entegre bir antene sahiptir ve Bluetooth® iletişim arabirimi sayesinde, PC, akıllı telefon, tablet, PDA veya PC gibi Bluetooth® özellikli herhangi bir ana cihaz için mükemmel bir UHF RFID cihazıdır.

Entegre

Entegre okuyucular, entegre antenli RAIN RFID okuyucularıdır, bu nedenle kullanıma hazırdırlar ve kurulum için fazla çaba gerektirmezler. Genellikle basit okuma noktaları, satış noktaları, kodlama istasyonları, belge takibi ve çok uzun okuma mesafelerine ihtiyaç duymadığınız diğer birçok uygulama için kullanılırlar. CAEN RFID entegre okuyucuları, çok basit USB okuyucuların yanı sıra çoklu iletişim arabirimleri ve komut dosyası oluşturma özelliklerine sahiptir. İhtiyaçlarınız için doğru modül hakkında tavsiye almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Tile (R1250I)

Easy2read © ürün serisinin masaüstü okuyucusu olan Tile (model R1250I), kısa ve orta menzilli uygulamalar için entegre antene sahip bir RAIN RFID okuyucusudur. Okuyucu doğrudan bir USB kablo ile beslenir ve kontrol edilir, böylece RAIN RFID etiketlerini kolay bir şekilde masaüstü ortamında okuma yapabilirsiniz.

HEX

Easy2read © ürün serisinin masaüstü okuyucusu olan Slate (model R1260E, R1260EB, R1260U, R1260UB), kısa ve orta mesafeli uygulamalar için entegre antene sahip bir RAIN RFID okuyucu. Okuyucu doğrudan bir USB kablo ile beslenir ve kontrol edilir, böylece RAIN RFID etiketlerini kolayca masaüstü ortamlarında okuyabilirsiniz.

trID (R1210I)

trID (Model R1210I), kısa menzilli uygulamalar için entegre antenli easy2read© ürün serisinin ince bir RAIN RFID okuyucusudur. Okuyucu dahili bir şarj edilebilir pil barındırır ve hem bir USB kablosu kullanarak kablolu modda hem de Bluetooth® arabirimi aracılığıyla kablosuz modda çalışabilir. Bluetooth® iletişim arabirimi sayesinde, trID, Bluetooth® özellikli herhangi bir ana bilgisayara bağlanabilir.

Sabit

Bir depodan veya bir üretim tesisinden giriş/çıkış alanının etrafına yerleştirilmiş sabit bir okuyucudan (sorgulayıcı) oluşur. Sabit okuyucular, araçlar veya insanlar için herhangi bir giriş noktasında kullanılır. RAIN RFID ayrıca spor etkinlikleri sırasında, özellikle amatör ve profesyonel yarışlarda zamanlamaları ve performansları doğrulamak için kontrol noktalarında kullanılır. Diğer uygulamalar, varlık yönetimi ve envanter için üretim süreçlerinde ve araç üstü kurulumlarda (forkliftler, kamyonlar) kutuların içindeki etiketlerin tanımlanması için kullanılabilir. İhtiyaçlarınız için doğru modül hakkında tavsiye almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Proton (R4320P)

Proton (Model R4320P), endüstriyel ortam kurulumları için uygun, easy2read © ürün serisinin dayanıklı ve uzun menzilli RAIN RFID okuyucusudur. Proton okuyucu, lojistik için RAIN RFID portalları oluşturmayı mümkün kılan 31,5 dBm maksimum güç kapasitesine sahip 4 anten portuna sahiptir. Kompakt yapısı montajı kolaylaştırır ve IP65 koruması dış mekan veya zorlu ortam kurulumlarına izin verir.

Quattro (R4321P)

Quattro (Model R4321P), perakende satış ve depolama tesislerine uygun, easy2read© ürün serisinin kompakt ve uzun menzilli RAIN RFID okuyucusudur. Quattro okuyucu, uzun menzilli okuma için RAIN RFID portalları oluşturmayı sağlayan 31,5 dBm maksimum güç kapasiteli 4 anten portuna sahiptir. İnce yapısı sayesinde, dar alanlarda dahi kurulumunu kolaylaştırır. Hem geniş hem de tek okuma noktası çözümlerinde kurulumu kolaylaştırmak için Ethernet (PoE) ve USB iletişim arayüzü sunmaktadır.

Yazıcılar

PRIMACY LAMINATION BY EVOLIS

Primacy ultra hızlı, güçlü ve verimli bir RFID kart yazıcısıdır. Gelişmiş kodlama teknolojilerini kullanan bu ofis yazıcısı kişiselleştirilmiş kartları yazdırmak için ideal bir çözümdür.

Haber Bültenine Kayıt Ol