[block_title title=”RFID Etiketler”][/block_title]
[block_title style=”column_title” title=”Sıcaklık Ölçerler”][/block_title]

Kolay bozulan ürünlere RFID uygulamaları sayesinde daha iyi gıda ve ilaç güvenliği, daha uzun aşılar ve ilaç etkinliği, daha verimli ürün geri çağırma, daha az bozulma nedeniyle azalan maliyetler, daha düşük envanterler, daha verimli lojistik ve daha iyi müşteri hizmetleri sayılabilir. Easy2log© ürünleri, bozulabilir ürünlerinizin sıcaklık maruziyetine ilişkin eksiksiz bir geçmişe sahip olmanızı sağlayarak Soğuk Zincirin tam kontrolünü sağlar ve kalan raf ömrünü tahmin eder. Easy2log© ürün ailesi, nakliye ve depolama sırasında uygun olmayan sıcaklık aralıklarına maruz kaldığında zarar görebilecek sıcaklığa duyarlı ürünler için ideal RFID özellikli kaydedici portföyüdür. Özellikle gıda ve ilaçlar için belirtilen Easy2log© RFID kaydediciler, kimyasallar ve özel endüstriyel ürünler için de çok uygundur.

Easy2log© ürünleri, Soğuk Zincir Yönetim Çözümlerinde yeni bir çağı mümkün kılıyor. EPCGlobal UHF RFID standartlarına dayalı Takip ve İzleme çözümleri, çevresel izleme ve raf ömrü tahmin yetenekleriyle birleştirilebilir. Easy2log© etiketleri, özel komutlara veya cihazlara ihtiyaç duymadan standart bir EPCGlobal uyumlu RFID okuyucu kullanılarak okunabilir ve yapılandırılabilir. Yapılan testler, soğuk zincire uygulanan birleşik RFID ve sensör teknolojisinin kalite optimizasyonu, tedarik zinciri yönetimi verimliliğinde artış ve daha az atık üretimi nedeniyle artan tasarruf ile sonuçlandığını göstermektedir. İhtiyaçlarınız için doğru modül hakkında tavsiye almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

[ultimate_heading main_heading=”RT0005″ main_heading_color=”#00a82d”][/ultimate_heading]

CAEN RFID easy2log © RT0005, nakliye ve depolama sırasında bozulabilir gıdalar ve eczacılık ürünleri gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin izlenmesine olanak veren, düşük maliyetli, yarı pasif bir UHF Logger etiketidir. Yüksek çözünürlüklü sensörün, büyük bellek boyutunun ve standart RFID arayüzünün birleşimi, soğuk zincirin etkili takip ve izleme çözümlerini gerçekleştirmeye izin verir.

[ult_buttons btn_title=”Detay” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.litayazilim.com%2Fwp1%2Furun%2Frt0005%2F|title:RT0005″ btn_align=”ubtn-right” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#00a82d” btn_bg_color=”” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_size=”desktop:16px;”]
[ultimate_heading main_heading=”RT0005ET” main_heading_color=”#00a82d”][/ultimate_heading]

CAEN RFID easy2log © RT0005ET, nakliye ve depolama sırasında bozulabilir gıdalar ve eczacılık ürünleri gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin izlenmesini sağlayan düşük maliyetli, yarı pasif bir UHF Logger etiketidir. Yüksek çözünürlüklü sensörün, büyük bellek boyutunun ve standart RFID arayüzünün birleşimi, soğuk zincirin etkili takip ve izleme çözümlerini gerçekleştirmeye izin verir.

[ult_buttons btn_title=”Detay” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.litayazilim.com%2Fwp1%2Furun%2Frt0005et%2F|title:RT0005ET” btn_align=”ubtn-right” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#00a82d” btn_bg_color=”” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_size=”desktop:16px;”]
[ultimate_heading main_heading=”A927Z” main_heading_color=”#00a82d”][/ultimate_heading]

CAEN RFID easy2log © A927Z, nakliye ve depolama sırasında bozulabilir gıdalar ve eczacılık ürünleri gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin izlenmesini sağlayan düşük maliyetli, sağlamlaştırılmış, yarı yarıya dayanıklı bir UHF logger etiketidir. Yüksek çözünürlüklü sensörün, büyük bellek boyutunun ve standart RFID arayüzünün birleşimi, soğuk zincirin etkili takip ve izleme çözümlerini gerçekleştirmeye olanak sağlar.

[ult_buttons btn_title=”Detay” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.litayazilim.com%2Fwp1%2Furun%2Fa927z%2F|title:A927Z” btn_align=”ubtn-right” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#00a82d” btn_bg_color=”” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_size=”desktop:16px;”]
[ultimate_heading main_heading=”A927ZET” main_heading_color=”#00a82d”][/ultimate_heading]

CAEN RFID easy2log © A927ZET, nakliye ve depolama sırasında bozulabilir gıdalar ve eczacılık ürünleri gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin izlenmesini sağlayan düşük maliyetli, yarı pasif bir UHF Logger etiketidir. Yüksek çözünürlüklü sensörün, büyük bellek boyutunun ve standart RFID arayüzünün birleşimi, soğuk zincirin etkili takip ve izleme çözümlerini gerçekleştirmeye izin verir.

[ult_buttons btn_title=”Detay” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.litayazilim.com%2Fwp1%2Furun%2Fa927zet%2F|title:A927ZET” btn_align=”ubtn-right” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#00a82d” btn_bg_color=”” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_size=”desktop:16px;”]
[ultimate_heading main_heading=”EELOG BY ANTRA ID” main_heading_color=”#00a82d”][/ultimate_heading]

EELOG, nakliye ve depolama sırasında farmasötikler, endüstriyel kimyasal ürünler ve bozulabilir gıdalar gibi sıcaklığa karşı hassas ürünleri izlemeye olanak sağlayan sağlamlaştırılmış, yarı yarıya dayanıklı RAIN RFID sıcaklık kaydedici etiketidir. Yüksek çözünürlüklü sensörün, büyük bellek boyutunun ve standart RFID arayüzünün birleşimi, soğuk zincirin etkili takip ve izleme çözümlerini gerçekleştirmeye imkan verir.

[ult_buttons btn_title=”Detay” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.litayazilim.com%2Fwp1%2Furun%2Feelog-by-antra-id%2F|title:EELOG%20by%20Antra%20ID” btn_align=”ubtn-right” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#00a82d” btn_bg_color=”” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_size=”desktop:16px;”]
[ultimate_heading main_heading=”QLOG TEMPERATURE” main_heading_color=”#00a82d”][/ultimate_heading]

CAEN RFID qLogTEMPERATURE (RT0012), nakliye ve depolama sırasında bozulabilir gıdalar ve ilaçlar gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin izlenmesini sağlayan düşük maliyetli, yarı pasif bir NFC/RAIN RFID sıcaklık kaydedicidir. Yüksek çözünürlüklü sensör, büyük bellek boyutu ve standart NFC/RAIN RFID arayüzlerinin kombinasyonu, soğuk zincir için etkili takip ve izleme çözümlerinin gerçekleştirilmesine olanak tanır.

[ult_buttons btn_title=”Detay” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.litayazilim.com%2Fwp1%2Furun%2Fqlog-temperature%2F|title:qLog%20TEMPERATURE” btn_align=”ubtn-right” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#00a82d” btn_bg_color=”” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_size=”desktop:16px;”]
[ultimate_heading main_heading=”QLOG HUMIDITY” main_heading_color=”#00a82d”][/ultimate_heading]

CAEN RFID qLogHUMIDITY (RT0013), sıcaklık ve neme duyarlı ürünlerin izlenmesini sağlayan düşük maliyetli, yarı pasif bir NFC / RAIN RFID sıcaklık ve nem kaydedicidir. Yüksek çözünürlüklü sensör, geniş bellek boyutu ve standart NFC / RAIN RFID arayüzlerinin kombinasyonu, soğuk zincir için etkili izleme ve izleme çözümlerinin gerçekleştirilmesine olanak tanır.

[ult_buttons btn_title=”Detay” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.litayazilim.com%2Fwp1%2Furun%2Fqlog-humidity%2F|title:qLog%20HUMIDITY” btn_align=”ubtn-right” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#00a82d” btn_bg_color=”” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_size=”desktop:16px;” css_adv_btn=”.vc_custom_1655597936564{margin-bottom: -7px !important;}”]
[block_title style=”column_title” title=”Özel Etiketler”][/block_title]

UHF RFID teknolojisi, uygulama alanını envanter yönetimi gibi basit operasyonlardan, çok çeşitli ve karmaşık operasyonların tedarik zinciri boyunca gelişmiş takip ve izleme operasyonlarına kadar hızla genişletiyor.
Küçük ve orta ölçekli şirketlerin varlıklarını ve mallarını hızlı, dinamik ve doğru bir şekilde takip etme ve takip etme ihtiyacı nedeniyle özel etiketlere olan talep artmaktadır. CAEN RFID, varlık takibi, giysi takibi, tedarik zinciri yönetimi, zorlu çevre lojistiği gibi çeşitli iç ve dış mekan uygulamaları için yüksek kaliteli özel etiketler sağlayabilir. CAEN RFID etiketleri, renk, şekil, boyut, malzeme ve logo açısından müşteri ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilebilir. İhtiyacınıza göre özelleştirilmiş bir etiket isteyin ve doğru modül hakkında tavsiye almak için lütfen bizimle iletişime geçin!

[ultimate_heading main_heading=”ÖZEL ETİKETLER” main_heading_color=”#00a82d”][/ultimate_heading]

Özel etiketler, her türlü nesneye uygulanabilmesi için çok çeşitli malzemelerde, şekillerde, renklerde ve ekleme yöntemlerinde mevcuttur. Etiketlerin tümü, EPC Sınıf 1 Gen2 ve ISO 18000-63 standartlarına uygundur ve endüstriyel, sağlık ve perakende ortamındaki çok çeşitli uygulamalardaki varlıkları tanımlamaya ve izlemeye imkan sağlar. Herhangi bir özel istek için bize ulaşın.

[ult_buttons btn_title=”Detay” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.litayazilim.com%2Fwp1%2Furun%2Fozel-etiketler%2F|title:%C3%96zel%20Etiketler” btn_align=”ubtn-right” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#00a82d” btn_bg_color=”” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_size=”desktop:16px;”]
[block_title style=”column_title” title=”Etiketler”][/block_title]

RFID etiketlerin şık ve özelleştirilebilir olmaları sayesinde giyim ve moda sektöründe ve karton kutularda kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre özelleştirilmiş bir etiket isteyin ve doğru modül hakkında tavsiye almak için lütfen bizimle iletişime geçin!

[ultimate_heading main_heading=”ETİKETLER” main_heading_color=”#00a82d”][/ultimate_heading]

Etiketler, moda sektöründe, karton kutularda veya başka bir “RFID Dostu” öğeler ile birlikte uygulanabilen en iyi ve en popüler etiketlerdir. Hemen hemen her proje için özel etiketler de mevcuttur.

[ult_buttons btn_title=”Detay” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.litayazilim.com%2Fwp1%2Furun%2Fetiketler%2F|title:Etiketler” btn_align=”ubtn-right” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#00a82d” btn_bg_color=”” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_size=”desktop:16px;”]
[block_title style=”column_title” title=”Mühürler”][/block_title]

E-mühür, bir UHF RFID okuyucu tarafından sorgulandığında konteyner bilgilerini ileten ve kurcalandığında veya hasar gördüğünde çalışmayı durduran bir radyo frekansı cihazıdır. E-mühür, konteynerin bütünlüğünü sağlamak için kurcalamayı izleyebilen bir RFID sensörünün yanı sıra fiziksel korumayı birleştirir. Cihaz, EPC C1G2 / ISO 18000-6C ve ISO17712 (Yük Konteyneri, Mekanik Mühür) standartlarına uygundur. İhtiyaçlarınız için doğru modül hakkında tavsiye almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

[ultimate_heading main_heading=”RFID E-MÜHÜRLER” main_heading_color=”#00a82d” margin_design_tab_text=””][/ultimate_heading]

E-seal, bir RAIN RFID portalı veya mobil okuyucu tarafından sorgulandığında konteyner bilgisini ileten bir radyo frekans cihazıdır. Standart contaların mekanik güvenliğini RAIN RFID teknolojisinin sunduğu elektronik güvenlikle birleştirir. E-seal benzersiz bir kimlik koduna ve okuma / yazma hafızasına sahiptir. Kamyonların, römorkların ve konteynerlerin otomatik olarak tanınmasını sağlar.

[ult_buttons btn_title=”Detay” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.litayazilim.com%2Fwp1%2Furun%2Fe-muhur%2F|title:E-M%C3%BCh%C3%BCr” btn_align=”ubtn-right” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#00a82d” btn_bg_color=”” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_size=”desktop:16px;”]

Haber Bültenine Kayıt Ol